Autode elektritööd - Rae Autode elektritööd on aja jooksul muutunud autohoolduse juures järjest olulisemaks, sest paljud varem mehaanilised sõlmed on tänapäevaste autodel lahendatud elektrooniliselt. Just seepärast tasub tulla meie töökotta, sest meie mehaanikud on kogenud paljude sõlmede vahetamisel ja paigaldamisel Autode elektritööd - Rae Autokeskus

Autode elektritööd

Autode elektritööd on aja jooksul muutunud autohoolduse juures järjest olulisemaks, sest paljud varem mehaanilised sõlmed on tänapäevaste autodel lahendatud elektrooniliselt.

Selleks, et pakkuda kõigile kaasaegsetele autodele elektriliste elementide diagnostika võimalusi oleme investeerinud testritesse ja dagnostikaseadmetesse. Meie autoelektrikud on läbinud tüübikoolitused, mis annab täiendava garantii, et kõik seadistused saavad professionaalselt paika täpselt nii nagu vaja.

 

Dagnostikasse tasub tulla mõnikord ka siis, kui otseselt midagi rikkis ei ole:

  1. Kui kavatsete osta kasutatud autot, siis on mõistlik tulla sellega tehnokontrolli, et teada saada millised varjatud vead sellel võivad olla - nii saab ostul teha teadlikuma otsuse.
  2. Kui kavatsete sõita kodukandist kaugemale aga auto on juba mitmeid aastaid vana, siis on soovitav tulla diagnostikasse, et teada saada, kas kõik töötab korralikult, et vältida pikal reisil ootamatusi.

Tihti jäävad paljud autotööd, nagu näiteks lisatulede paigaldamine, kärukonksu jaoks juhtmete vedamine, paljude elektriseadmete - näiteks ukseklaaside ajamite, küljepeeglite regulaatorite ja klaasipesupumpade vahetus elektriku ja lukksepa eriala vahepeale. Just seepärast tasub tulla meie töökotta, sest meie mehaanikud on kogenud paljude sõlmede vahetamisel ja paigaldamisel.Rae Autokeskus
Teeme Rae Autokeskuses asjatundlikku autoremonti ja sõidukite hooldust. Lisaks autoremondile ja hooldusele pakume ka rehvivahetust ja diagnostikat.

Remont ja hooldus
Loe lähemalt Autoremont, lukksepatöö Elektritööd Esitulede seadistamine Sildade reguleerimine Rehvide vahetus Velgede taskaalustamine Rehvide parandus Rehvide hoiustamine

Kontaktandmed
Autoremont ja autohooldus
Rae Autokeskus
Jüriva OÜ, reg.nr. 14216442,
Tiigi 26, Jüri 75305
Rae Vald, Harjumaa
Saada
Kontakttelefon (+372) 58 605 177

Veebidisain ja FastLion CMS aara.ee

Autode elektritööd - Rae

Selleks, et pakkuda kõigile kaasaegsetele autodele elektriliste elementide diagnostika võimalusi oleme investeerinud testritesse ja dagnostikaseadmetesse Meie autoelektrikud on läbinud tüübikoolitused, mis annab täiendava garantii, et kõik seadistused saavad professionaalselt paika täpselt nii nagu vaja Autode elektritööd on aja jooksul muutunud autohoolduse juures järjest olulisemaks, sest paljud varem mehaanilised sõlmed on tänapäevaste autodel lahendatud elektrooniliselt.

Autode elektritööd - Rae Autokeskus

www.raeautokeskus.ee ©  2017 - 2022 Jüriva OÜ » Autoremont ja sõidukite hooldus